Dnes bolo na programe posledné  kolo súťaže, v ktorom ste hostili majstra ligy zo Svätého Jura.V divokom zápase bohatom na góly ste zvíťazili vysoko 5:2.Ako by ste zhrnuli vaše pôsobenie v súťaži?

,,V jesennej časti sme výsledkovo zaostali za očakávaniami, nevedeli sme premieňať šance, súperi boli proti nám efektívni a to nás stálo veľa bodov.Navyše sa nám nedarilo na ihriskách súperov, odkiaľ sme priviezli len štyri body.Pozitívum bolo pôsobenie v Slovnaft Cupe, kde sme vypadli až v osemfinále s VSS Košice, pričom vyradenie B. Bystrice a Michaloviec boli zážitkom, ktoré nás motivovali do ďalšej práce. Jar sa začala zimným spánkom a prehry s Interom a v Moste nám otvorili oči a prebudili nás do spanilej jazdy, keď sme zaknihovali jedenásť výhier a len jednu prehru a remízu, čo dáva dobré predpoklady do budúcej sezóny.Táto partia chlapcov je veľmi pracovitá, sú to skromní chlapci, z povahového hľadiska si sadli a pevne dúfam, že zostaneme v tomto zložení aj budúcu sezónu, aj keď je pravda, že je veľký záujem z vyšších súťaží, čomu sa nedá čudovať z hľadiska kvality individualít. Chcel by som sa poďakovať aj touto cestou za vzájomnú spoluprácu pretavenú do úspešného finišu a tretieho miesta, poďakovať vedeniu klubu za perfektné podmienky, ktoré sme v tomto ročníku mali na prípravu, Jožkovi Karšayovi za vynikajúco odvedenú prácu a fanúšikom za podporu a potlesk v každom zápase.´´

Vstup do zápasu ste mali ako z rozprávky, keď ste už v 20. minúte viedli 4:0.Ako hodnotíte dnešný zápas?

,,Dnešný zápas, aj keď išlo o posledné kolo, sme brali veľmi vážne a podľa toho sme sa aj pripravovali, chceli sme sa s fanúšikmi rozlúčiť pekným výsledkom i hrou a potešiť ich pred letnou prestávkou. Myslím, že sa nám to podarilo, desaťminútovka, v ktorej sme dali štyri góly bola fantastická. A veľmi ma teší, že aj keď sa chvíľu súper dostal do hry, v druhom polčase sme mali zápas plne pod kontrolou a súper, postupujúci do druhej ligy, musel uznať naše kvality.´´

Vďaka dnešnému víťazstvu ste sa stali najlepšie hrajúcim mužstvom doma.Čo na to poviete?

,,Aspoň v jednej tabuľke sme prví …mužstvo má kvalitu, krásne ihrisko i okolie, domáce sebavedomie…to sú parametre, ktoré nám svedčia a súperi majú pred nami rešpekt a preto je domáce prostredie pre nás výhodou, o čom sa presvedčili aj oveľa náročnejší súperi v Slovenskom pohári.´´